Aktualne ogłoszenia

Najnowsze intencje

Intencje mszalne»

Porządek nabożeństw

Zapoznaj się z porządkiem»

Grupy Parafialne»

Wiadomości »

WPROWADZENIE RELIKWII BŁ. RODZINY ULMÓW
12/2023

W IV Niedzielę Adwentu (24.12) w naszej parafii odbyło się uroczyste wprowadzenie relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów.
Eucharystii przewodniczył Abp Adrian Galbas SAC.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

Błogosławiona Rodzino Ulmów módl się za nami.

fot. Mateusz Bednarski

KONFERENCJA KS. ADRIANA CHOJNICKIEGO
12/2023

W środę (20.12) w naszym kościele odbyło się trzecie spotkanie w ramach Adwentowych konferencji o Adoracji. Konferencję, w temacie: ,,Od bojaźni do uwielbienia” wygłosił ks. Adrian Chojnicki.
Po konferencji była modlitwa przed Najświętszym Sakramentem zakończona indywidualnym błogosławieństwem.
Chwała Panu za ten piękny wieczór i za cały ten czas adwentowych spotkań.

Zapraszamy do posłuchania konferencji:

KONFERENCJA KS. GRZEGORZA STRZELCZYKA
12/2023

W środę (13.12) w naszym kościele odbyło się drugie spotkanie w ramach Adwentowych konferencji o Adoracji. Konferencję, w temacie: ,,Adoracja szkołą uważności' wygłosił ks. dr Grzegorz Strzelczyk.
Chwała Panu za ten piękny wieczór ?
Za tydzień zapraszamy na konferencję, którą wygłosi ks. Adrian Chojnicki w temacie: ,,Od bojaźni do uwielbienia”

Zapraszamy do obejrzenia nagrania z konferencji:

KONFERENCJA SIOSTRY BOGNY MŁYNARZ
12/2023

W środę (06.12) w naszym kościele odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Adwentowych konferencji o Adoracji. Konferencję, w temacie: ,,Adoracja Boga Wcielonego' wygłosiła s. Bogna Młynarz.
Chwała Panu za ten piękny wieczór ?
Za tydzień zapraszamy na konferencję ks. Grzegorza Strzelczyka w temacie: ,,Adoracja szkołą uważności'

Zapraszamy do wysłuchania konferencji s. Bogny:

PLAN KOLĘDY 2024

ADWENTOWE ŚRODY
11/2023

Już za kilka dni rozpoczynamy czas Adwentu.
Zapraszamy w trzy kolejne środy na wieczorne spotkania wokół tematu Adoracji w planie konferencja i modlitwa przed Najświętszym Sakramentem.
Plakat - Patryk Hupert - dziękujemy

Relikwie bł. Rodziny Ulmów dla naszej parafii
11/2023

W niedzielę (26.11) w Krościenku ks. Bartłomiej Zakrzewski, moderator Ruch Światło-Życie Archidiecezji Przemyskiej przekazał dla naszej parafii relikwie Błogosławionej Rodziny Ulmów.

Uroczyste wprowadzenie relikwii będzie miało miejsce 24 grudnia na Mszy o godzinie 10:30. Eucharystii będzie przewodniczył i dokona wprowadzenia Abp Adrian Galbas SAC. Już dzisiaj zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Archidiecezji Przemyskiej bardzo dziękujemy za możliwość otrzymania relikwii dla naszej wspólnoty parafialnej. ?

PARAFIALNY WYPAD NA SKRZYCZNE
11/2023

W Święto Niepodległości (11.11) zapraszam na wyjazd w góry ?

Plan wyjazdu:
6:00 - Eucharystia w intencji Ojczyzny w kościele w Maciejkowicach
6:40 - wyjazd w stronę Przełęczy Salmopolskiej
8:15 - spacer na Skrzyczne ⛰️
Powrót do Maciejkowic około 16 ?

Zgłoszenia na maila (ks.waldemar.maciejewski@gmail.com) lub telefonicznie (505 272 683) ☎️
Podzielimy się i pojedziemy autami ??
Zapraszam do wspólnej wędrówki

Ks. Waldemar Maciejewski

MARSZ KU CZCI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
10/2023

Zapraszamy wszystkich do udziału w Marszu ku czci Wszystkich Świętych. Chcemy w procesji nieść relikwie, obrazy i figury świętych.
Dzieci zachęcamy, aby przebrały się za postacie świętych (będą nagrody dla przebranych dzieci).

Niech ten wieczór będzie okazją do przypomnienia, że wszyscy jesteśmy powołani do świętości ?

Rozpoczynamy przy krzyżu św. Rozalii na ul. Głównej ?

Peregrynacja relikwii bł. rodziny Ulmów
10/2023

PLAN PEREGRYNACJI RELIKWII BŁ. RODZINY ULMÓW W PARAFII ŚW. JÓZEFA W CHORZOWIE

Piątek (20 X)

17.00    powitanie relikwii i modlitwa za rodziny;

17.15    nabożeństwo różańcowe;

18.00    Msza Święta w intencji rodzin;

19.00    Wieczór Uwielbienia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu;

20.00    Msza Święta w intencji młodzieży;

21.00    modlitewne czuwanie młodzieży.

Sobota (21 X)

7.30     wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa różańcowa;

8.00     Msza Święta zakończona indywidualnym uczczeniem relikwii;

10.30    Okazja do spowiedzi świętej;

11.00    Msza Święta w intencji chorych i seniorów z sakramentem Namaszczenia Chorych, błogosławieństwem lurdzkim i pobłogosławieniem lekarstw;

12.00    Anioł Pański. Zakończenie peregrynacji i pożegnanie relikwii.

Linki »